Gospoda pod Orzechem

Tuż przy obwodnicy Piaseczna jadąc w kierunku Zalesia znajduje się nowo powstałe miejsce na mapie kulinarnej Piaseczna - Gospoda Pod Orzechem (przy ul. Orzeszkowej 13, wjazd od Armii Krajowej naprzeciwko Dr Ireny Eris). Gospoda Pod Orzechem.

Tradycyjna Polska Kuchnia

Do odwiedzenia Gospody Pod Orzechem zachęcamy wszystkich, którzy cenią sobie dobrą i tradycyjną polską kuchnię.


Zaraz po przekroczeniu progu gospody, poczują się Państwo wyjątkowo i swojsko zarazem. Wnętrze lokalu to połączenie tradycyjnego stylu ludowego z elementami nowoczesności. Wokół unoszą się niezwykłe wonie przygotowywanego jedzenia.


Obsługa Gospody chętnie służy pomocą w dobraniu potraw zgodnych z Państwa oczekiwaniami i gustami.
W naszych potrawach odnajdą Państwo niepowtarzalny i niezapomniany smak, który gwarantują oryginalne przepisy sprzed lat stosowane bez zmian i ułatwień. Wszystko co podajemy doprawiane jest naturalnymi przyprawami i ziołami.


Nasza karta dań zawiera dania z mięs, dania wegetariańskie a w weekendy oferujemy specjalne dziecięce menu ze słodką niespodzianką dla najmłodszych. Naszą specjalnością jest golonka pieczona w piwie z ziemniakami po polsku i kapustą reńską.


Latem zapraszamy Państwa do pełnego uroku ogródka z placem zabaw dla dzieci oraz plenerowym grillem ( kiełbaski, karkówka, żeberka, kaszanka ) - to świetne miejsce na rodzinny obiad. Lokal nasz to świetne miejsce do zorganizowania różnego typu imprez okolicznościowych jak : chrzciny, przyjęcia komunijne, jubileusze itp.

Miła i ciepła atmosfera


Gospoda Pod Orzechem gwarantuje niezwykłą atmosferę, miły wypoczynek i smakowite jedzenie. A wszystko po to, by goście powracali w nasze skromne progi.
To doskonałe miejsce by zjeść rodzinny obiad popijając dobrym winem, napić się wyśmienitej kawy w towarzystwie deseru lub pobiesiadować w gronie znajomych przy kufelku piwa. Posiadamy ofertę obiadów domowych w godzinach 12-16 od poniedziałku do piątku (zupa i drugie danie w cenie 17 zł).